Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

SZKOŁA JAZDY WYŚCIGOWEJ


CO NAS WYRÓŻNIA

Jesteśmy tak naprawdę jedyną szkołą wyścigową będącą na rynku polskim. Mamy do dyspozycji Tor Poznań-jedyny w pełni działający tor w Polsce. Dysponujemy samochodami mogącymi w praktyce zrealizować całośc zagadnień dydaktycznych kierujących współczesnym motorsportem. Cechujemy się dokładnością,doświadczeniem i dostosowaniem programu do możliwości i oczekiwań klienta.

JACY SĄ NASI INSTRUKTORZY

 

Naszych instruktorów cechuje najwyższa jakośc nauczania. Przez lata spędzone w niezliczonej ilości track dayów, eventów i wszelakich szkoleń (Jakub Golec, Zbigniew Szwagierczak, Maciej Dreszer) udało się zgromadzić samą śmietankę obecnych i byłych  mistrzów wyścigowych, których dorobek cechuje choćby jeden tytuł Mistrza, V-ce Mistrza Polski w danej kategorii wyścigowej, oraz szereg sukcesów międzynarodowych.

 

DLACZEGO JESTEŚMY NAJLEPSI 

 

Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem, możliwościa rejestrowania postępów i analizy zachowań na torze. Pomagamy w prowadzeniu kariery wielu zawodników biorących udział w zawodach w Polsce, Europie i na Świecie. 

Ilość tytułow mistrzowskich skumulowanych w jednym miejscu musi generować sukces :)